Satış Ofisi Tel: 0216 621 30 15 info@galaxypaint.net Boya bizim işimiz.

Poliüretan Tiner - Poliüretan Tiner Fiyatları

Ürünlerimiz, endüstriyel ve sanayi alanlarında antikorozif amaçlı üretilmektedir. Çelik konstrüksiyon yapılarda ve demir çelik sektöründe kullanılmaktadır. Hastane, laboratuvar, ameliyathane gibi sağlık kuruluşlarında ve gıda sektöründe gıdaya uygun solventsiz boya üretilir.

Ürün Kodu Ürün Adı Poliüretan Tiner Özellikleri Ambalaj Poliüretan Tiner Litre Fiyatı
1551-1401 Poliüretan Tiner Poliüretan Tiner Fiyatı 12 / KG 7,95 TL / KG
Poliüretan Tiner Kullanım Alanları : Poliüretan Tiner, tüm poliüretan esaslı astar ve son kat ile verniklerin inceltilerek, uygulama viskozitesine göre ayarlanmasında kullanılır. Uygulama sonrasında poliüretan esaslı ürünler ile uygulama yapılmış tüm boya ekipmanlarının temizlenmesinde de rahatlıkla kullanılabilir.
Poliüretan Tiner Uygulaması : Poliüretan Tiner birlikte kullanılacağı poliüretan malzemenin teknik özelliklerinde belirtilen uygulama viskozitesini düzenleyecek oranlarda kullanılmalı, sistemden beklenen performansın sağlanabilmesi için de, bu oranların haricinde eksik ya da fazla olarak ürüne ilave edilmemelidir.
Teknik bilgiler:
Poliüretan Tiner şeffaf görünümlüdür.
Poliüretan Tiner Yoğunluğu : 0,88 ± 0,02 g/ml
Alevlenme Noktası : < 27°C
Güvenlik ve Sağlık Bilgileri: Poliüretan Tiner, uygun olmayan şekilde kullanıldığında sağlığa zararlı Esasları olabilir ve yangın olabilir ve yangın tehlikesi yaratabilir. Bu nedenle depolama, tasıma ve kullanma sırasında gerekli önlemler alınmalıdır
Poliüretan Tiner Sembolü : Xn, Xi, F
Tehlike Uyarıları R: 7- 11 - 20 - 30
Güvenlik Uyarıları: 3 - 7 - 9 - 17 - 21 24 - 38
Genel Uyarılar: Yalnızca iyi havalandırılmış alanlarda, maske ile birlikte kullanınız ve solumayınız. Yukarıda yer alan ürün özellikleri son teknoloji standartlarına ve laboratuar test sonuçlarına göre düzenlenmiş olup, tavsiye esaslıdır. Ürün kullanımında tarif edilen şartlar, hakim olan yerel durum ve kullanılacak diğer malzemeler mutlaka göz önüne alınmalıdır. Bilgilerin önceden haber verilmeden değiştirilme hakkı saklıdır.

Poliüretan tiner kullanımı ile ilgili bilgi almak için arayabilirsiniz.
Tel : 0216 621 30 15
Fax: 0216 621 30 16
info@galaxypaint.net

Poliüretan tiner fiyatları güncel fiyatlardır. Lütfen teyid ediniz.

Fiyatlar peşin ödemedir. Fiyatlara KDV ilave edilecektir.